Umów się na wizytę +48 695 665 939

O mnie

foto_onas.png

Szeroka wiedza oraz długoletnie doświadczenie są podstawą działania w mojej praktyce stomatologicznej.

Pragnę zaproponować Państwu, oprócz tradycyjnego leczenia stomatologicznego, ciekawą alternatywę opartą na multidyscyplinarnym modelu opieki nad pacjentem, na który składają się m.in. takie elementy jak: stomatologia estetyczna, ortodoncja oraz protetyka. Dzięki takiemu podejściu można poprawić nie tylko ogólny stan zdrowia, ale także skorygować rysy twarzy, uzyskując efekt „chirurgii plastycznej".

Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną na licznych szkoleniach i sympozjach naukowych wiedzę, świadczę usługi z szerokiego zakresu dziedzin stomatologii - zaczynając od działań profilaktycznych, leczenia zachowawczego poprzez ortodoncję, protetykę, chirurgię, aż po leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.

Posiadam specjalizację I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej oraz jestem aktywnym członkiem International Association for Orthodontics - organizacji międzynarodowej zrzeszającej stomatologów ogólnych leczących ortodontycznie, mającej na celu rozwój i doskonalenie profesji.

Długoletnie doświadczenie w pokonywaniu różnych problemów stomatologicznych nauczyło mnie, że należy traktować pacjenta holistycznie. Takie podejście charakteryzuje się zwróceniem uwagi na cały układ stomatognatyczny pacjenta, czyli na stawy skroniowo-żuchwowe, zębowo-zębodołowe i zębowo-zębowe. Wszystkie elementy układu stomatognatycznego są ze sobą sprzężone morfologicznie, czynnościowo, nerwowo i mięśniowo. Jakiekolwiek zaburzenia w jednym z ogniw układu powodują zaburzenia czynnościowe całego układu, co skutkuje m. in. chorobami przyzębia, nadmiernym ścieraniem zębów, chorobami stawu skroniowo-żuchwowego. Staw skroniowo-żuchwowy odgrywa tu istotną rolę. Zwany jest w literaturze „wielkim oszustem" gdyż jego zwyrodnienia markują całą gamę schorzeń, takich jak migreny, zawroty głowy, bóle uszu, szumy w uszach, bóle oczu, karku i pleców.

Jestem przekonana, że połączenie klasycznej stomatologii z nowatorskim podejściem do tej gałęzi medycyny pozwoli mi wraz z zespołem lekarzy innych specjalności oraz rehabilitantami i chiropraktykami zaprosić Państwa w osobistą podróż ku zdrowiu.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.